RN731JTTD3740F100
MFR.Part #
RN731JTTD3740F100
JLCPCB Part #
C4236179
Description
-55℃~+155℃ 374Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS