RN731JTTD2461A10
MFR.Part #
RN731JTTD2461A10
JLCPCB Part #
C4212669
Description
-55℃~+155℃ 2.46kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS