RK73G2BTTD6191C
MFR.Part #
RK73G2BTTD6191C
JLCPCB Part #
C5725462
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.19kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS