SG73S1JRTTD1301D
MFR.Part #
SG73S1JRTTD1301D
JLCPCB Part #
C7079966
Description
-55℃~+155℃ 1.3kΩ 200mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS