SG73P2ETTD5621F
MFR.Part #
SG73P2ETTD5621F
JLCPCB Part #
C4124163
Description
-55℃~+155℃ 5.62kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS