SG73P2BTTD5602D
MFR.Part #
SG73P2BTTD5602D
JLCPCB Part #
C4047885
Description
-55℃~+155℃ 56kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS