SG73P2BTTD3922F
MFR.Part #
SG73P2BTTD3922F
JLCPCB Part #
C4270010
Description
-55℃~+155℃ 39.2kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS