SG73P2BTTD1602D
MFR.Part #
SG73P2BTTD1602D
JLCPCB Part #
C4072687
Description
-55℃~+155℃ 16kΩ 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS