RN731JTTD5172B50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN731JTTD5172B50
JLCPCB Part #
C4284137
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 51.7kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS