SG73P2BTTD4701D
MFR.Part #
SG73P2BTTD4701D
JLCPCB Part #
C4015870
Description
-55℃~+155℃ 333mW 4.7kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS