SG73S2BTTD151J
MFR.Part #
SG73S2BTTD151J
JLCPCB Part #
C4105447
Description
-55℃~+155℃ 150Ω 333mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS