RK73G2BTTD4701C
MFR.Part #
RK73G2BTTD4701C
JLCPCB Part #
C4272657
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.7kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS