RN732BTTD1150F50
MFR.Part #
RN732BTTD1150F50
JLCPCB Part #
C3928818
Description
-55℃~+155℃ 115Ω 125mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS