SG73P2BTTD435G
MFR.Part #
SG73P2BTTD435G
JLCPCB Part #
C4168032
Description
-55℃~+155℃ 333mW 4.3MΩ Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS