SR732BTTDR240D
MFR.Part #
SR732BTTDR240D
JLCPCB Part #
C2601117
Description
-55℃~+150℃ 240mΩ 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS