RK73G2BTTD3403D
MFR.Part #
RK73G2BTTD3403D
JLCPCB Part #
C7343031
Description
-55℃~+155℃ 250mW 340kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS