SG73S1ERTTP755G
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73S1ERTTP755G
JLCPCB Part #
C5915791
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 125mW 7.5MΩ Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS