SG73P2BTTD4303F
MFR.Part #
SG73P2BTTD4303F
JLCPCB Part #
C4049367
Description
-55℃~+155℃ 333mW 430kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS