RN73R2BTTD3903F100
MFR.Part #
RN73R2BTTD3903F100
JLCPCB Part #
C4163946
Description
-55℃~+155℃ 250mW 390kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS