RK73G2BRTTD1200D
MFR.Part #
RK73G2BRTTD1200D
JLCPCB Part #
C7284509
Description
-55℃~+155℃ 120Ω 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS