SG73P2BTTD4301D
MFR.Part #
SG73P2BTTD4301D
JLCPCB Part #
C4162027
Description
-55℃~+155℃ 333mW 4.3kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS