RN73R2ETTD1561A25
MFR.Part #
RN73R2ETTD1561A25
JLCPCB Part #
C2611830
Description
-55℃~+155℃ 1.56kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS