RN73H2BTTD5102F100
MFR.Part #
RN73H2BTTD5102F100
JLCPCB Part #
C2544368
Description
250mW 51kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS