SG73P2BTTD2261F
MFR.Part #
SG73P2BTTD2261F
JLCPCB Part #
C4005014
Description
-55℃~+155℃ 2.26kΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS