SG73G1JTTD4303C
MFR.Part #
SG73G1JTTD4303C
JLCPCB Part #
C5750213
Description
-55℃~+155℃ 333mW 430kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS