RN732BTTD1180D10
MFR.Part #
RN732BTTD1180D10
JLCPCB Part #
C4021573
Description
-55℃~+155℃ 118Ω 125mW Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS