SG73S2BTTD1872F
MFR.Part #
SG73S2BTTD1872F
JLCPCB Part #
C4211064
Description
-55℃~+155℃ 18.7kΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS