SG73P2BTTD1871F
MFR.Part #
SG73P2BTTD1871F
JLCPCB Part #
C4148670
Description
-55℃~+155℃ 1.87kΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS