TLR2HWDTE2L50F50
MFR.Part #
TLR2HWDTE2L50F50
JLCPCB Part #
C2569831
Description
-65℃~+170℃ 2.5mΩ 2W ±1% ±50ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS