WK73S2BTTDR133F
MFR.Part #
WK73S2BTTDR133F
JLCPCB Part #
C7150070
Description
-55℃~+155℃ 133mΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS