SG73P2BTTD16R5D
MFR.Part #
SG73P2BTTD16R5D
JLCPCB Part #
C4160648
Description
-55℃~+155℃ 16.5Ω 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS