SG73P2BTTD11R5D
MFR.Part #
SG73P2BTTD11R5D
JLCPCB Part #
C4229904
Description
-55℃~+155℃ 11.5Ω 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS