RK73G1ETTP46R4D
MFR.Part #
RK73G1ETTP46R4D
JLCPCB Part #
C2579539
Description
-55℃~+155℃ 100mW 46.4Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS