SG73P2BTTD16R0D
MFR.Part #
SG73P2BTTD16R0D
JLCPCB Part #
C4147574
Description
-55℃~+155℃ 16Ω 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS