RN73H2BTTD9311A25
MFR.Part #
RN73H2BTTD9311A25
JLCPCB Part #
C2571536
Description
-55℃~+155℃ 250mW 9.31kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS