AT1206CRD072K26L
MFR.Part #
AT1206CRD072K26L
JLCPCB Part #
C857820
Description
-55℃~+155℃ 2.26kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS