SR732HTTER825F
MFR.Part #
SR732HTTER825F
JLCPCB Part #
C4349668
Description
-55℃~+150℃ 750mW 825mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS