AT1206CRD07348RL
MFR.Part #
AT1206CRD07348RL
JLCPCB Part #
C857856
Description
-55℃~+155℃ 250mW 348Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS