RK73G2ARTTD4990F
MFR.Part #
RK73G2ARTTD4990F
JLCPCB Part #
C7340166
Description
-55℃~+155℃ 125mW 499Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS