RN73H1ETTP2321C50
MFR.Part #
RN73H1ETTP2321C50
JLCPCB Part #
C2535175
Description
-55℃~+155℃ 2.32kΩ 63mW Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS