SR731ERTTP7R5G
MFR.Part #
SR731ERTTP7R5G
JLCPCB Part #
C4052955
Description
-55℃~+155℃ 167mW 7.5Ω Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS