RN73H2ATTD1182B25
MFR.Part #
RN73H2ATTD1182B25
JLCPCB Part #
C2537672
Description
-55℃~+155℃ 11.8kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS