RN73H2ATTD1130F50
MFR.Part #
RN73H2ATTD1130F50
JLCPCB Part #
C4321282
Description
-55℃~+155℃ 113Ω 125mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS