RK73G1ETTP1333F
MFR.Part #
RK73G1ETTP1333F
JLCPCB Part #
C2582070
Description
-55℃~+155℃ 100mW 133kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS