SG73P2BTTD132J
MFR.Part #
SG73P2BTTD132J
JLCPCB Part #
C4240521
Description
-55℃~+155℃ 1.3kΩ 333mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS