RN73H2ATTD2050F25
MFR.Part #
RN73H2ATTD2050F25
JLCPCB Part #
C3954321
Description
-55℃~+155℃ 125mW 205Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS