SG73S2ERTTD1201F
MFR.Part #
SG73S2ERTTD1201F
JLCPCB Part #
C6296554
Description
-55℃~+155℃ 1.2kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS