SG73P2E1RTTD1212F
MFR.Part #
SG73P2E1RTTD1212F
JLCPCB Part #
C6482355
Description
-55℃~+155℃ 12.1kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS