RN732ATTD8353C50
MFR.Part #
RN732ATTD8353C50
JLCPCB Part #
C3917409
Description
-55℃~+155℃ 100mW 835kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS