RN73R2ETTD2033D100
MFR.Part #
RN73R2ETTD2033D100
JLCPCB Part #
C2607486
Description
-55℃~+155℃ 203kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS